Bolu Göynük Nerede - Haritası Haritadaki Yeri

Bolu Göynük tatil yöresini harita üzerinde görmenizi sağlayan, konaklayacağınız otelin tarihi eserlere ve mekânlara olan mesafesini gösteren Bolu Göynük tanıtım sayfası.
 
 
Gezgin Yorumları
 
Arkadaşlar, ilçenizi ilk kez televizyonda görmüştüm. Hep gelmeyi, ziyaret etmeyi düşündüğüm bir yerdi. Bu sene 23 Nisan'da hanımımla arabamla görmek için yola çıktık İstanbul'dan. Akyazı'dan içeri girdik, yol bayağı uzundu, en sonunda Göynük'e vardık. Hava soğuktu ama ortam ve manzara bir harikaydı. Çok bakımlı bir ilçe, çok beğendik, hatta alışveriş dahi yaptık burada. Çok güzeldi ama Akyazı'dan girdikten sonra Göynük'ü gösteren tabela sapağa kadar yoktu. Yetkililerden ricam, kilometre doğru istikamette olduklarını göstersinler. Böyle güzel bir yerin olmasından gurur duydum. Tüm yöneticilerine ve halkına teşekkür ederim, saygılarımla... Ben 55 yaşındayım.
haluk öznar l 27 Nisan 2015, Pazartesi 12:44 l  
 
Çok güzel, çok anlamlı bir belde. Akşemseddin'in kabrinin, türbesinin olduğu yerdir. Görülmesi ziyaret edilmesi gerekir. Fatih Sultan Mehmet'in eğitim öğretim aldığı beldedir.
M.polat l 22 Haziran 2014, Pazar 21:47 l  
 
Güzel bir yer. Osmanlı tarihinden kalma bir yerleşim yeri.
berkay ilker l 28 Ekim 2013, Pazartesi 19:07 l  
 
 
Peki Bolu Göynük hakkında sen neler düşünüyorsun?

En Çok Beğenilen Oteller
 
En Çok Yorumlanan Oteller
 
En Çok Beğenilen Mekanlar
 
 
 
Tarihi eserleri, bol çeşitli salatası ile Karadeniz'e açılan Amasra'yı gezmek için Amasra turları sayfamıza bir göz atın.

Bodrum tatilinizde nerelerde yemek yenilir? Bodrum'da yemek yenilecek yerler sayfamızda gezgin görüşlerini okuyun, siz de tavsiyede bulunun.

Marmaris'te gece hayatı hakkında gezginlerin görüşlerinden faydalanmak için Marmaris Barlar Sokağı sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Seyahat Tüyoları